Lecții de chitară

Pentru noi muzica este o formă importantă de expresie și creativitate!

Despre lecțiile de chitară

Lectiile noastre de chitara sunt adaptate nevoilor si nivelului de experienta al studentilor nostri. Indiferent daca esti un incepator care doreste sa invete primele acorduri sau un muzician mai avansat care doreste sa isi imbunatateasca abilitatile, suntem aici pentru a te ajuta sa ajungi la nivelul urmator. Instructorii nostri calificati si experimentati sunt dedicati sa ofere o experienta de invatare placuta si eficienta pentru toti studentii nostri.

Scopul nostru este sa oferim oportunitati de dezvoltare a abilitatilor muzicale si artistice pentru copii și adulți; noi credem ca muzica este o forma importanta de expresie si creativitate si suntem dedicati sa ajutam oamenii sa isi dezvolte pasiunea pentru muzica prin intermediul chitarei.