Susține campion

Dacă îți place ceea ce facem și vrei să ne susții !

Voluntar

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc in justo imperdiet, convallis velit ac, malesuada enim. Etiam vitae tempus enim.

Sponsor

Donator

Voluntar

Pentru noi, un voluntar este o persoana cu un spirit de ajutor si implicare in activitatile noastre. Ne dorim ca voluntarii sa fie pasionati de activitatile noastre si sa aiba o atitudine pozitiva fata de dezvoltarea comunitatii si a mediului inconjurator. In plus, dorim sa lucreze in echipa si sa fie deschisi la invatare si dezvoltare personala.

Sponsor

Pentru noi, un sponsor este o persoana sau o companie care doreste sa sprijine cauza noastra si sa contribuie la dezvoltarea comunitatii prin implicarea in activitatile noastre. Ne dorim ca un sponsor sa aiba o viziune similara cu a noastra si sa fie dispus sa sustina financiar si logistic proiectele noastre. In plus, apreciem foarte mult transparenta si comunicarea deschisa intre noi si sponsor, pentru a asigura succesul si impactul pozitiv al proiectelor noastre.

Donator

Pentru noi, un donator este o persoana care doreste sa sustina financiar activitatile noastre si sa contribuie la dezvoltarea comunitatii prin implicarea in proiectele noastre. Ne dorim ca un donator sa aiba incredere in noi si sa aiba o viziune similara cu a noastra. De asemenea, apreciem foarte mult transparenta si comunicarea deschisa intre noi si donator, pentru a asigura succesul si impactul pozitiv al proiectelor noastre.

Impozit pe venit 3.5% - persoane fizice

Puteți contribui la activitățile asociației noastre redirecționând 3.5% din impozitul anual pe venit folosind declarația 230 eliberată de ANAF completând formularul digital din pagina de aici:

Impozit pe venit 20% - persoane juridice

Dacă sunteți persoană juridică și doriți să deduceți 20% din plata impozitului pe venit către statul român puteți vira echivalentul celor 20% în RON folosind datele de mai jos. Vă rugăm să ne contactați pentru a vă trimite contractul de sponsorizare și chitanța aferentă.

Asociația Cultural Sportivă CAMPION

Cont IBAN:

Banca:

CUI: 44736840

Adresa:

Asociația este reprezentată de Raul Bochiș în calitate de președinte

Dacă aveți întrebări ne puteți scrie pe adresa de email: raul.bochis@yahoo.com

Ne dorim sa fim o asociatie care promoveaza activitatile culturale-sportive si care ajuta la dezvoltarea si imbunatatirea vietii oamenilor din comunitatea noastra. Suntem pasionati de ceea ce facem si ne dedicam in permanenta imbunatatirii calitatii activitatilor noastre

Asociația Cultural Sportivă CAMPION